IMG-20180921-WA0041.jpg
Eren GÖKYER

Koç - Mentor -Eğimen

 

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Medya sektöründe televizyonlar ve radyolarda birçok farklı görevler üstlenmiştir. 10 yılı yöneticilik olmak üzere ,toplamda 16 yıl Reklam ve satış sektöründe işin mutfağında yetişerek çeşitli kademelerde görevler yapmıştır.

Kadim bir bilgi olan Enneagram, mizaç, kişilik ve karakter konularını çalışmaktadır. Okullarda öğretmen ve yöneticilere yönelik olarak Enneagram eğitimleri vermektedir. Aileleri bu anlamda bilinçlendirmek üzere seminerler düzenlemektedir.

Bob Proctor Life Success Master Coach Timur Tiryaki’den Profesyonel Koç’luk eğitimini tamamladıktan sonra, House of Human World Wide Coaching firmasında ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) akrediteli Öğrenci Koçluğu eğitimi almıştır.Bunlarla birlikte Eğiticinin eğitimleri olmak üzere birçok kurumdan eğitimler almış ve almaya devam etmektedir.

Koç ve Eğitmen olarak devam ettiği profesyonel hayatında aynı zamanda İzgören Akademinin sosyal sorumluluk projesi olan Uğur Böceği Derneği’nde gönüllü eğitmen olarak birçok kurum ve kuruluşta “Kendi Hayatının Lideri Ol” seminerleri vermiştir.

Özel ve Devlet Okulların’da;

- Mesele Bir Fikre Aşık Olmak
- Hayalleriniz Kanatlarınız Olsun
- Büyük Düşün başlıklı başarı ve motivasyon konuşmaları yapmaktadır.

Üniversitelerde Hedef - Amaç, Kararlılık, İçsel Disiplin, Anlamlı Bir Hayat Sürmek, Yaşam Amacını Bulmak, gibi birçok önemli başlıklarında yer aldığı öğrencilerin kendilerini sorgulamalarını sağlamayı hedefleyen seminerler vermektedir.

Daha güzel, daha verimli bir Türkiye için geleceğimiz olan ilkokulu çocuklarımıza yönelik İletişim Atölyesi programını tasarlamıştır.

İletişim Atölyesi çocukların okul müfredatında öğrenmeleri mümkün olmayan, onlara yaşamsal ve sosyal beceriler kazandırarak 21. Yüzyıla hazırlayan bir program içeriğidir.

Bu program içerisinde şu başlıklar yer almaktadır;

- Kişisel Swot analizi, kendilerini tanıma ve hedef koyma
- Zaman yönetimi
- Etkili Beden Dili Kullanma
- Doğru İletişim Teknikleri ( Soru sorma, dinleme ve kendilerini ifade edebilme becerileri)
- Diksiyon ve Güzel Konuşma
- Takım Çalışması
- Sunum Becerileri

Aynı zaman da ailelere yönelik olarak;

- Kuşaklar Arası Farkların Yönetimi (X,Y ve Z kuşakları, kuşaklar arası iletişim çatışmaları),
- Mutlu Aile, Mutlu Çocuk ve Mutlu Okul
- Ok, Yay ve Okçu
- Ben Çocuğum isimli ve tasarımı, içeriği kendisine ait olan iletişim ve farkındalık seminerleri vermektedir.

Yetişkin ve Öğrenci Koçluğu yapmaktadır.

Koçluk temelli İletişim eğitimlerini vererek kurumlara katkı sağlamaya devam etmektedir.